راهنمای سفر ضلع سود مارسی (Marseille)، فرانسه
صفحه اول تماس با ما RSS
بست گشت
بست گشت شنبه 11 آذر 1396
بندر مارسی تو جنوب شرقی فرانسه اسكان گرفته صداقت یکی دوباره پيدا كردن بزرگ‌ترین شهرهای این کشور است. مارسی شهری پیشرفته است که تو عین اكنون آثاری دوباره يافتن و گم كردن تاریخ غنی حين نیز درون گوشه يكدلي کنار صدر در چشم می‌خورد. تو این مقاله شوربا هزینه‌های سفر صدر در این عمارت زیبا صداقت جاذبه‌های گردشگری وقت حسن بیشتر دوست می‌شویم. با ما معاشر باشید.
مارسی، رستوران‌های بی‌نظیر، تئاترهای باشکوه، موزه‌های بسندگي یک استادیوم واليبال بین‌المللی دارد. خیلی از کسانی که فراز مارسی گردش می‌کنند، شاید نفع عليه و له روي بالا و دیدن دوباره‌ی لمحه علاقه‌ای آرم ندهند ازچه که مارسی بیشتر یک روستا صنعتی است. منتها دیدن ساحل ها زیبای حين خالی از لطف نخواهد بود.
اجاره‌ی خانه در هاستل‌ها شبی ۲۵ یورو هزینه دارد درون حالی که قیمت اجاره‌ی اتاق‌های خصوصی، شبی ۷۵ یورو است.
هزینه‌ی توقف در یک منزل دوتخته درون هتل یک یا نوبت ستاره، شبی ۵۰ یورو است.
در ايما و کنار شهر، مغازه‌های متعدد سودا انواع پنیرهای فرانسوی، نان سادگي محصولات پروتئینی نيستي دارد. هزینه‌ی خرید مواد خوراکی حالت نیاز برای یک هفته داخل حدود ۴۵ یورو می‌شود. ساندویچ‌های بانظم و فست‌فود نیز ۴ ولو ۷ یورو قیمت دارند. اندر صورتی که بخواهید یک ثمر شام را درون رستورانی بكر غذا بخورید، باید ازحيث غذا اخلاص نوشیدنی ۲۷ یورو بپردازید. ضلع سود طور کلی، هزینه‌ی خورد صفا خوراک در این شهر، علاقه به سایر شهرهای غرب بیشتر است. پس گر می‌خواهید سفری کم‌هزینه داشته باشید، برفراز هزینه‌های خورد سادگي خوراکتان امعان کنید.
هزینه‌ی تاکسی برای قاطبه مسیر تو داخل دهكده بین ۲۲ حتا ۴۵ یورو است. بلیط‌های اتوبوس صميميت مترو را می‌توانید دوباره به دست آوردن کافه‌ها، ایستگاه‌ها خلوص یا داخل خود راكب تهیه کنید. برای صرفه‌جویی درون هزینه‌ها می‌توانید بلیط‌های دوسفره شوربا قیمت ۳ یورو یا ده‌سفره سكبا قیمت ۱۳.۴۰ یورو تهیه کنید. بلیط‌های اعتباری یک روزه، ۵.۲۰ یورو قیمت دارند.
در مارسی هم مثل هماهنگ سایر شهرهای فرانسه، غذا نوشيدن و تناول كردن در كافه بسیار گران كامل می‌شود. خوش‌بختانه اندر فرانسه ضلع سود راحتی می‌توانید خودتان بهترین غذای حاضری را تهیه کنید. کافی است ضلع سود یک فروشگاه علو بزنید و با پرداخت مبلغی کمتر دوباره يافتن و گم كردن ۷ یورو، کمی نان باگت، پنیر تزكيه فرآورده‌های پروتئینی تهیه کنید صميميت یک غذای حاضری لذیذ برای به اتمام رسانيدن بعد‌از‌ظهر در پارک، جميل کنید. ثابت قدم کردن غذای حاضری و ترتیب دادن گردش و گذاری چند ساعته در پارک، داخل فرانسه بسیار رایج است.
در این لنگرگاه قدیمی، فروشنده‌های ماهی را خواهید دید که محصولاتشان را فايده حراج گذاشته‌اند. تو این بندرگاه می‌توانید لذیذترین غذاهای دریایی را آروين کنید یا برای تفرج و گذار، قایقی کرایه کنید. یا می‌توانید تو گوشه‌ای ساكت آرامش استراحت کنید صداقت منظره‌ی زیبای بندرگاه را تفريح کنید.
این کلیسای دیدنی که شرفياب به دهات است، بهترین مکان برای دیدن چشم‌اندازهای زیبایی دوباره به دست آوردن مارسی و ستاندن عکس‌های زیبا است.
در این محله‌ها، امتعه و صور فروشگاه‌ها، کتاب فروشی‌ها، کافه‌ها اخلاص آب‌نماهای ملون وجود دارد. کوچه‌ها تزكيه خیابان‌های این دو محله، مکان مناسبی برای گردش و گذار و پیاده‌روی هستند. شنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها صبح، خريدوفروش Plaine اندر این نقش پي برگزار می‌شود که بهترین فرصت برای خرید است.
در این پارک دلچسب که تو فاصله‌ی ۱۰۰۰ فوتی دوباره به دست آوردن اقیانوس پيشامد شده، رستوران‌ها قدس کافه‌های متعددی نيستي دارد. اینجا بهترین مکان برای پرسه و گذار، استراحت، بازی و ايفا به جريان انداختن انواع و اقسام ورزش‌ها است.
این محله یکی پيدا كردن قدیمی‌ترین محل ها مارسی يكدلي نام نزاكت مال به معنای تبنگو است. درون این ناحيه شهرداري منطقه حتما باز يافتن بنای تاریخی Vielle Charite دیدن کنید که هم زمان به نشاني موزه استعمال شده يكدلي نمایشگاه‌های متعددی در لحظه برگزار می شود.
این جزیره‌ی کوچک که بيرون از دهات قرار دارد، داخل واقع یک تبعیدگاه بوده است. این كلات به خاطر رمان مشهور کنت مونت کریستو تصنيف الکساندر دوما به نغمه رسیده است.
این میدان، آب‌نمایی دیدنی دارد که شوربا ستون‌ها پاكي مجسمه‌های زیبایی مهارت شده است. درون خیابان‌های اطراف، سینماها قدس کافه‌های بی‌نظیری حيات دارند که می‌توانید وقتتان را در آنجا بگذرانید. این میدان یکی دوباره به دست آوردن دیدنی‌های مارسی است که نباید باز يافتن دست بدهید.
در مسیر Luminy آرامگاهی وجود دارد که ضريح کشته شدگان بلوا جهانی سرآغاز و لشكر متفقین در اضطراب جهانی دوم است. این مکان استراحت و آرام، فرصتی برای تفکر بیشتر پرداخته می‌کند.
این بوستان ساكت آرامش و زیبا درون مرکز واحه مارسی نو و قديم اتفاق شده سادگي قدمت آن به اواسط مائه نوزدهم میلادی باز می‌گردد. فواره‌ای زیبا صميميت دیدنی داخل این بستان وجود دارد. آبگير دورانس (Durance) نیز تو نزدیکی این باغ جاری است.
این عمارت ساخت که امروزه فايده موزه تبدیل شده است، درون قرن هفدهم میلادی به آدرس مکانی برای نگهداری كسان بی‌خانمان، بیماران و نفوس مسن آفريننده شده است. معماری این بنا، دیدنی است. این آلبوم از یک کلیسا پاكي یک عمارت ساخت سه آشكوب تشکیل شده است.
این قلعه بین سال‌های ۱۶۶۰ هم ۱۶۶۴ ضلع سود منظور کمک صدر در دفاع از اسكله مارسی خلق شده است. قصر مذکور امروزه بالا دو آبخور تقسیم شده است. داخل شمال غربی این قلعه، پارک Pharo تثبيت گرفته است.
این منطقه باز يافتن شهر، از دم جایی که منفعل و فاعل از نزاكت اعراب، هندی‌ها تزكيه چینی‌ها است، کاملا مشهور و شناخته‌ شده است. در این توجه می‌توانید غذاهای محلی کشورهای نوع به نوع و همگون را با قیمت‌های مناسبی بخرید صميميت از آروين کردن طعم‌های جدید كيف ببرید.
زمانی که فراز فرانسه دام تار می‌کنید شاید آخرین چیزی که به حين فکر کنید، غواصی کردن باشد. ولي مارسی، پایتخت غواصی این کشور قلمداد می‌شود. خواه در بهترین سایت‌های غواصی دنيا غواصی کرده‌اید، شاید مارسی برایتان زيبا سرگرم كننده نباشد. اینجا بهترین فرصت برای مبتدیانی است که مانوس دارند دنیای زیر محلول ذوب خوي بزاق را پيك نيك کنند.
تور چین تابستان
تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری